SOLAR

50-528 Wrocław

tel. 519107111

biuro@jmwroclaw.pl

Monitoring - bezpieczeństwo, ochrona mienia

Standard Zwiększający Bezpieczeństwo

 

Kamery monitoringu stanowią nieodzowny element nowoczesnego osiedla, posesji, sklepu czy biura. System sprawia, że czujemy się bezpieczniejsi. Dlaczego?


Już sam widok kamer i świadomość, że czuwają 24 godziny na dobę często zniechęca do popełnienia przestępstwa czy ucieczki z miejsca zdarzenia.


Kamery wewnętrzne rejestrują ruch wewnątrz pomieszczeń osób niepowołanych. Umożliwiają kontrolę pracowników, rejestrują kradzieże czy niszczenie mienia.

Kamery zewnętrzne skierowane na parking, wejście do obiektu, elewację czy witrynę sklepu pozwolą podnieść bezpieczeństwo tych miejsc, poprzez możliwość ustalenia sprawcy np. uszkodzenia pojazdu na parkingu.


Dobór systemu monitoringu

Aby system monitoringu był skuteczny musi być prawidłowo skonfigurowany - to podstawowy warunek. Optymalne rozmieszczenie kamer, dobranie parametrów obrazu, pozwalają systemowi zarejestrować zdarzenie w sposób umorzliwiający ustalenie sprawcy.

Jeśli dla Ciebie istotna jest możliwość podglądu obrazu z kamer poprzez internet zrobimy to!

 

Nasza firma posiada doświadczenie i praktykę - zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie!

 

Nawet podstawowy system posiada nagranie w pamięci przez około dwa tygodnie. To istotne, bo nie zawsze od razu zorientujemy się, że jest potrzeba sprawdzenia zapisu z kamer. Również ten parametr dobierzemy do Twoich potrzeb!

Dostęp do nagrań Internet WiFi USB

Proponowane systemy posiadają możliwość zapisu wybranego zakresu nagrania na zewnętrznej pamięci USB a także połączenie z systemem z dowolnego miejsca poprzez internet!

Konserwacja systemu

Prawidłowo skonfigurowany system monitoringu, w normalnych warunkach, nie wymaga częstych wizyt technika wykonującego konserwację. Aby nie nastąpiła utrata jakości zapisu zwykle wystarcza konserwacja raz w roku.

Przykład zastosowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Być może gdyby była tu zainstalowana kamera monitoringu nie doszłoby do zniszczenia elewacji?

Zwykle sprawcy mieszkają w pobliżu i jest duża szansa na ich rozpoznanie.